Yukarı Çık

İnternet Çözümleri - Remark Bilişim

2010 yılından beri Remark Bilişim ve Kurgu İnternet Çözümleri sayısız web projelerini ortaklaşa yürütmeye devam etmektedir. Aşağıda yer alan hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve sorularınız için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Kurgu İnternet Çözümleri Logo
Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Projenize soru, yorum ve taleplerimizi içeren kolay bir içerik anketi ile başlıyoruz. Grafikerimiz sizinle etkileşimli olarak hazırladığı özgün tasarımı onayınıza sunmaktadır. Siteniz açıldıktan sonra sınırsız güncelleme desteğimiz müşterilerimizi mutlu etmektedir.

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Teknik olarak artık İnternet’te mağaza açmak çok kolay ve ekonomik! İş; Sanal mağazanızın bilinirliğini nasıl yürüteceksiniz? E-ticaret deneyimi olan KURGU Ekibi alışveriş sitenizi kuruyor, işletiyor ve size teslim ediyor.

E-Posta

E-Posta

E-postanızın hata vermeden, kara listelere girmeden, gereksiz kutusuna düşmeden ve yüksek kapasitede çalışmasını sağlamak, uzmanlık ve ciddi bakım gerektirmektedir. KURGU sorumlu olduğu 1.000’ lerce e-posta kullanıcısına sağlam hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Web Hosting

Web Hosting

Sitenizin çalıştığı web hostingin veya sunucunun 7/24 aralıksız çalıştığından emin olmalısınız. KURGU, kurulduğu 2007 yılından beri Türkiye’ nin en iyi veri merkezi ile çalışarak müşterilerine kesintisiz ve güvenlikli altyapılar sağlamaktadır.


Alan Adı

Alan Adı

İdeal alan adınızın tescil edilmesi, yenilemelerinin gecikmeden yapılması ve güvenliğinin sağlanması oldukça önem arz etmektedir. Genellikle bu karmaşık konu göz ardı edilir. KURGU Ekibi bu noktada her zaman sorumlu hizmet vermenin bilincindedir.

Marka Tescil

Marka Tescil

Firmanızın ismi veya markasının tescil edilmemiş olması ciddi zararlara, saygınlık kayıplarına ve hatta hukuki süreçler yaşamanıza sebep olmaktadır. Bu konuda sorularınızı yanıtlamak için her zaman bizi arayabilirsiniz.


Seo

SEO

Arama motorlarında 1. sayfada yer almak için site içi ve site dışı projeler geliştirmek gerekmektedir. Sitenizin ideal anahtar kelime dağılımını kurmanın yanında başka portallarda sitenize referanslar vererek hedefinize yükselmenizi sağlıyoruz.

İnternet Reklam

İnternet Reklam

Google, Facebook, Instagram gibi mecralarda reklamlarınızın hazırlanması, ideal anahtar kelimelerin belirlenmesi ve rakip analizleri profesyonellik gerektirir. KURGU, yüksek tıklanma ve düşük tıklama başı maliyetleri gözeterek geri dönüşler almanızı sağlar.

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Stratejik bir plan hazırlayarak sosyal medya hesaplarınızda periyodik paylaşımlar yapıyoruz. Sosyal medya planlaması, rakip analizleri ve istatistiksel raporlar hazırlayarak geri dönüşümlerinizi canlandırıyor ve işinizin gelişmesine zemin oluşturuyoruz.

Haritalara Kayıt

Haritalara Kayıt

Google, Yandex, Sosyal medya, Navigasyon haritaları ve daha nice dijital haritalarda firmanızın ismi ile arandığı zaman, anında bulunmak ister misiniz? Üstelik firma logonuz, iletişim bilgileriniz, web site adresiniz vb. görüntülenerek...


Toplu E-Posta

Toplu E-Posta

Toplu e-posta gönderimlerinizi normal e-ppsta hesabınız üzerinden yapmanız kilitlenmesine vb. problemlerin içine sürüklenmenize sebep olacaktır. Bu işlemi dünyada akredite olmuş sunucular üzerinden göndererek güven içinde yapmaktayız. Dünyanın en büyük anti-spam organizasyonu MAAWG üyesiyiz.

Toplu SMS

Toplu SMS

Toplu SMS ile mesaj okunma süresi 15 dakika ve en fazla yanıt verilme süresi 60 dakikadır. Bu süreler pazarlama alanında cevaplanma oranı açısından en yüksek düzeydir. Sizin yerinize gönderim işlemlerini ve raporlarını biz yapalım.


Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Logo, marka ruhuyla ve sektörüyle örtüşmelidir. Ekstra işleme maliyeti oluşturmaması için her zemine kolayca uygulanabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca başarılı bir logo tasarımı, kesinlikle akılda kalıcı olması gerekir.

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

KURGU, katalog ve kurumsal kimlik tasarımlarını sade, özgün, kullanılabilir, modern kurumsal trendlere uygun olarak yapmaktadır. Çalışmalarında uyguladığı bu düşünce, kurumsal projelerinin özgün ve fark yaratan işlemlere dönüşmesini sağlar.

Çeviri

Çeviri

Web site ve katalog çalışmalarında çeviri hizmetlerini de sağlayarak, müşterilerimizin üzerinden bir yükü daha almaktayız. Firmamız çalıştığımız “çeviri evi” bağlamında tüm lisanlarda başarıyla çeviri yapabilecek düzeyde akredite olmuş yetkili bir kurumdur.


Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Web site projelerinde çoğunlukla ürün ve mekan çekimleri müşterimizin üzerinden alınarak, projenin tek elden bir bütün halinde tamamlanması sağlanır. Fotoğrafçılarımız kendi yerinizde veya stüdyolarımızda da hizmet verebilmektedirler.

Video Çekimi

Video Çekimi

Firmanızın ve işinizin tanıtımı ile ilgili profesyonel ekip ve ekipmanlarla video çekimi yapabilmekteyiz. Çekim sonrası stüdyo montajı ile videonuz tamamlanmaktadır. Bu çalışmalara editöryel ve seslendirme çalışmaları da dahil edilebilmektedir.

360 Çekim

360° Çekim

Diyelim ki, Google Haritalar’da kaydınız yok, “İçini Görün” uygulamanız, Google Reklam işletiminiz yok. Google aramalarında öne çıkma avantajına sahip olamadığınız için üzgünsünüz. Biz bu noktada Panoramik 360° çekimlerinizi yapıyor ve Google’ a ekliyoruz.

Webden Canlı Yayın

Şantiye, site, manzara, meydan, okul, vb. yerleri web siteniz üzerinden canlı yayınlayabilihoruz. IP kameranızı IP Kamera Sunucumuza bağlamamız yeterlidir. Web sitenizden canlı yayın cep telefonlarından da izlenebilmektedir. Canlı yayınınızı Facebook’ dan da yayınlayabilirsiniz.

  • Mahmutbey Cad. Sakarya Çıkmazı Sok. Gül İş Merkezi No:1 K:4 Ofis:43-44 34188 Şirinevler Bahçelievler / İstanbul
  • 0 (212) 452 77 67 - 452 71 91
  • 0 (545) 439 59 79
  • destek@kurgunet.com
  • www.kurgunet.com
Qr Code